fbpx

Поширені запитання

Відповіді дають змогу Вам краще підготуватися до роботи в Польщі

Відповідь дуже проста. Рален Груп - це польське сертефіціроване агентство по працевлаштуванню, яке проффесійно надає послуги з підбору роботи в Польщі для громадян інших країн. Наша фірма виступає в ролі прямого роботодавця, всі працівники які приїжджають до нас на роботу - працевлаштованих в одній з наших фірм яка входить до складу Групи Рален. Всі вакансії повністю безкоштовні.

Запрошення (дозвіл на роботу) по закону Urząd Pracy зобов'язаний видати до 7 днів з моменту подачі документів. Але в залежності від міста в якому подаються документи - Urząd Pracy може видати запрошення навіть за 2-3 дня, в залежності від завантаженості. Максимум 7 днів після подачі документів

Так, можна, але тільки в тому випадку, якщо кандидат приїде до нас на роботу, а не просто скористаєтеся нашим запрошенням для перетину кордону. Запрошення на візу Рален Груп робить повністю безкоштовно.

Ralen Group радить їхати по БІО паспорту, в зв'язку з тим, що виробництва часто не готові чекати кандидатів 1 або більше місяців для відкриття візи. Краще забронювати вакансію, приїхати по біо і після приїзду почати процес оформлення карти побиту на 3 роки, в такому випадку після закінчення 90 днів БІО паспорту, можна буде залишитися в Польщі і продовжувати роботу. Не стосується громадян Білорусі, так як в Білорусі візи робляться дуже швидко і немає проблем з бронюванням вакансій

Всі працівники нашої фірми отримують зарплату на банківський рахунок в повному обсязі з 10 до 15 числа кожного місяця за попередній.

Так, за бажанням для кожного працівника є можливість скористатися нашою допомогою в подачі документів на карту побиту і ведення процесу від початку і до отримання пластика.

Так, за бажанням кожен працівник Рален Групп має право отримувати аванси на харчування до першої повної зарплати. Якщо людина починає роботу під кінець місяця, в такому випадку можливість отримувати аванси буде продовжений ще на один місяць.

Не знайшли відповідь на своє питання?

Заповніть форму, будемо раді відповісти

Є питання?

Заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами протягом
5 хвилин